• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda


                  


OMEGA "The Ultimate Lubricant" 1965'ten bu yana yüksek performanslı ürünleriyle dünya çapında bir başarı elde etmiştir. Omega 60'tan fazla ülkede onbinlerce işletmenin karlılığını ve verimliliğini yükselten yağlayıcıları yüksek kalitede üretmektedir. 

                                                                                                                                    
                                    

Odak Noktamız Bakım
Arıza ve Duruşları Önleyici Bakım


Omega mühendisleri, en iyi hammade ve en yüksek teknolojiyi kullanarak bakıma odaklı özel yağlayıcılar üretiler. Bu ürünleri sürekli geliştirir ve sınırsız ihtiyaçlar için en etkili çözümü sunarlar. 

Benzersiz Omega Kalitesi ile :

  • Yağ ve gres  sarfiyatı düşer,
  • Yedek parça masrafları düşer,
  • İşçilik giderleri düşer ve bakım ekibini değerli vaktini araştırma ve geliştirmeye ayırma imkanı bulur.
Bunların ortadan kalkmasıyla;
  • Üretim ve enerji kaybı yaşanmaz,
  • Verimlilik yükselir.                                                                                                      


  


Sürekli Bilgi - Hızlı Servis

Tüm Omega Müşteri Temsilcileri tüm dünyada uygulanan "Omega Sunum ve Satış" eğitimini alırlar. Bu eğitim sonunda müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve uygun olan uzun vadeli çözümü sunmak için müşteri ziyaretlerini düzenli olarak gerçekleştirirler. 

Omega Müşteri temsilcisinin işi müşterisinin talep ettiği ürünü teslim ettiğinde bitmez. Onun görevi tam da bu teslimattan sonra başlar. Süreci takip eder, analiz yapar, verimliliği ölçer. Hedef;  yıllar boyu sürecek faydayı ispat etmektir.


Omega "The Ultimate Lubricant",  ITW bünyesine dahil olan Magna Industrial Co. tarafından 1965 yılından bu yana üretilmektedir. ITW  (Illinois Tool Works),  5 kıtada 80'den fazla firması olan yüksek performanslı ürünler ve hizmetler sunan global bir firmadır.

 


Magna Industrial Co. ITW firmalarından biri olup polimer bakım çözümleri sunan ürünleri üretmekte ve tüm dünyaya dağıtımını sağlamaktadır. Magna sahip olduğu ileri seviyede bilgiyi en iyi hammadde ile birleştirmektedir. Uzun süreli bakım çözümleri sunmaktadır. Omega, Magna'nın yağlama konusunda devrim yapan bir markasıdır. Omega'nın üstün başarısı binlerce uygulamaya uzun sreli çözüm sunmaktadır.Satek Endüstriyel Ürünler Dağıtım ve Pazarlama Ltd. Şti. 2014 yılında kurulmuş ve Omega ve Zetalube  ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetini devam ettirmektedir. Dinamik yapısı ve tecrübeli kadrosu ile tüm Türkiye'de bayilik çalışmalarına hız vermiştir. Satek, müşterilerine doğru çözümü en hızlı şekilde sunmaya gayret etmektedir.